Prof. Dr. Murat Arslan

Ünite Sorumlusu, Kadın Hastalıkları Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı

Acıbadem International hastanesi tüp bebek bölüm direktörü Prof. Dr. Murat Arslan 1988 yılında İzmir Fen Lisesi’nden mezun olduktan sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden (İngilizce) mezun oldu.

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimi alarak 2000 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı oldu.

2004-2005 yıllarında Amerika Birleşik Devletleri’nde ilk tüp bebek merkezi olan The Jones Institute for Reproductive Medicine’da çalıştı ve tüp bebek eğitimi gördü.

1991 yılından beri bilimsel yöntemlerle hizmet veren İstanbul Acıbadem International Hastanesi Tüp Bebek Merkezi şimdi Prof.Dr. Murat ARSLAN yönetiminde çalışmalarına devam ediyor.

Merkezimizde çiftler bize başvurdukları andan itibaren doğru bir şekilde kontrolleri yapılır ve tüp bebek tedavisinde yol haritası belirlenir. Tüm aşamaların üzerinden geçilir ve bilgilendirme yapılır. Hastaya özel ve çifte dair bütüncül bir tedavi anlayışı ile tüp bebeğe yönelik yapılacak planlamalar kişiler adına en uygun yöntemi oluşturmaktadır.

Güleryüzlü çalışılanlar ve uzman deneyimli kadromuzla hastalarımıza onlara yardımcı olmaya çalışan bir aile deneyimi yaşatmaya çalışıyoruz. Mottomuz önce güven. Hedefimiz çocuklu ve mutlu aileler.

Prof. Dr. Murat Arslan' ın Başarı Hikayesini Hastalarımızdan Dinleyin

Hasta Görüşleri

En umutsuz anımızda çare oldunuz, iyi ki sizi tanıdık iyi ki varsınız. Başka ailelere de şifa olmanız dilek ve duası ile sevgiyle kalın.

İkbal & İpek

İkbal & İpek

5 yıl önce rahatsızlığımdan dolayı bir arkadaşımın önerisiyle tanıdığım doktorum, çikolata kisti teşhisiyle ameliyatımı gerçekleştirdi.Doktorumun bilgi ve tecrübesine güvenerek ne ameliyat öncesi ne de sonrasi herhangi bir tereddüt yaşamadım. Prof. Dr. Murat Arslan bilgi başarı ve tecrübesine güvendiğim herkese önerebilecegim, hastalarını önemseyen, akılda soru işareti bırakmayan çok çok iyi bir doktordur iyi ki tanımışız, başarılarının devamını diliyoruz.

Elif &Özer Bali

Elif &Özer Bali

Sevgili doktorum Murat Arslan’a ilgisinden,açıklayıcı ve insana güven veren mizacından ötürü teşekkür ederim.Her türlü bilgi almak istediğinizde her daim kendisine ulaşabileceğinizi bilmekte ,insana ayrı bir güven sağlıyor.Ben tüp bebek tedavisi gördüm ve çok şükür ki ilk denememizde başarılı olduk.

B & M

B & M


İletişim Bilgilerinizi Bizimle Paylaşın Sizinle İletişime Geçelim

İstanbul Acıbadem International Hastanesi Tüp Bebek Merkezi