İstanbul Tüp Bebek Tedavisi Merkezi Doktoru

İstanbul tüp bebek tedavisi merkezi olarak hizmet veren ve bu konuda hastalarına en yeni tedavileri uygulayan kurumumuz en yüksek başarı oranlarına sahiptir. 

İstanbul tüp bebek tedavisi hizmeti almak isteyen sizlere ücretsiz ön görüşme yapıldıktan sonra tedavinizin eksiksiz bir şekilde olması için her türlü ön araştırma yapılmaktadır.

İstanbul tüp bebek tedavisi hizmetinde hastalar eşleri ile beraber değerlendirilir var olan hastalıkları öncelikle tedavi edilir. Tüp bebek tedavisi eğer gerekli ise vakit kaybedilmeden tedaviye başlanır.

İstanbul tüp bebek tedavisi  kurumumuz şu anda dünyadaki en üst standartlarda laboratuvar imkânına sahiptir. İstanbul tüp bebek doktoru Prof. Dr. Murat Arslan ve ekibinin başarısının en önemli faktörlerinden bir tanesi yüksek standartlı laboratuvar kalitesidir. Laboratuvarımız 24 saat güvenlik ile donatılmıştır, laboratuvarımıza giren her türlü hasta bilgisi ve verilen örnekler bilgisayar denetimi ve şifrelenmiş çipli sistemle koruma altındadır. 

İstanbul tüp bebek tedavisi uygulayan doktorumuz alanında en iyi merkezlerde yetişmiş ve dünyanın sayılı hastanelerinde çalışmıştır.

İstanbul Tüp Bebek Tedavisinde Başlangıç Değerlendirmesi Nasıl Olur?

Hastalar eşleri ile beraber muayene görüşmesine gelir daha sonra önceden yapılmış testler değerlendirilir testlerde eksiklik var ise ya da testler üzerinden uzun zaman geçmişse testler tekrar edilebilir başlangıç değerlendirmesinde hastalarda olması gereken testler şunlardır:

  • Hsg filmi, hormon profili, bulaşıcı  hastalık testleri, spermiogram.
  • İstanbul tüp bebek tedavisi kurumumuz özellikle başlangıç ultrason değerlendirmesine çok önem vermektedir.

İstanbul Tüp Bebek Tedavisi Aşamaları

Tüp bebek tedavisi aşamaları hastanın ilk değerlendirmesinden sonra yapılan ultrasonografi bundan sonra tedavi şeklinin belirlenmesi hasta bazlı mükemmel sonuç alınacak tedavinin algoritma olarak hastaya açıklanmasıdır.

Hasta bazlı tedavi başlanır tedavi yaklaşık olarak 12 gün sürer 12  gün sonrasında  yumurta toplama işlemi yapılır aynı gün hastanın eşi de sperm örneğini verir bundan sonra tedavideki en büyük farkı yaratacak olan işlem embriyo geliştirilmesi aşamasıdır.

İstanbul tüp bebek tedavisi kurumumuz bu aşamaya çok önem vermektedir embriyoların her anı kayıt altına alınır. Embriyolar çok yüksek oranda 5 günde transfer edilirler.

Tüp bebek tedavisi kaç kere denenebilir bu konuda herhangi bir sınır var mıdır?

İstanbul tüp bebek tedavisi merkezi olarak biz güncel bilimsel veriler ışığında tüp bebek tedavisi uygulamasının şu an için gösterilmiş herhangi bir yan etkisinin olmadığını hastalarımıza rahatlıkla söyleyebiliriz.

İstanbul tüp bebek tedavisi hastaları  güvenle ve gönül rahatlığı içinde yaptırabilirler. Fakat denemeye rağmen erkekte sperm bulunamadığı durumlarda genetik olarak spermin olmadığı erkeklerde ve kadın yaşı 46 üzerinde ise eğer deneme 2 seferden sonra sonlandırılabilir.

Tüp bebekte başarı şansını en çok belirleyen faktörler nelerdir?

İstanbul tüp bebek merkezi tedavisi olarak tüp bebek tedavisinde başarıyı belirleyen faktörlerin en başında kadın yaşı gelmektedir kadın yaşı 40’ın üzerine çıktığında başarı şansı son derece azalmaktadır. Bu yüzden hastalarımızın takibinde eğer azalmış yumurtalık rezervi görüyorsak sonraki gebelik planları açısından onları muhakkak uyarıyoruz.

Şu anda evli olmayan kadınlar eğer daha önceki evliliklerinden çocukları yoksa devlet desteği ile yumurta dondurabilmektedir. Bu da ileri yaşta çocuk düşünseler bile onlara doğurabilme şansını vermektedir.

Tüp bebekte düşük oranı normal gebelikler ile farklı mıdır?

Eğer tüp bebek tedavi sonucunda belirli süre gereken tedaviyi kullanırsanız düşük oranları arasında fark yoktur. Biz İstanbul tüp bebek tedavisi olarak hastalarımıza özellikle 3 ay boyunca tutunmaya destek tedavisi vermekteyiz.

Yorum ekle